Sonmansstraat 15B1

Sonmansstraat 15B1

€ 265.000kosten koper

3039DG, Rotterdam

Verkocht
Soort aanbod: Koopwoning
77m² 250m³ - 1933
Delen:

Omschrijving divider image

Een heerlijk 3 voormalig 4-kamerappartement, met een eigen karakter, gelegen in de populaire wijk Blijdorp. Het appartement heeft een open keuken en moderne badkamer. Het kenmerkt zich door veel originele details en lichtinval omdat het gunstig is gelegen met vrij uitzicht aan de voorzijde. Er zijn tevens 2 heerlijke balkons aanwezig en alle voorzieningen liggen in de directe nabijheid. Winkels, openbaar vervoer, het Vroesenpark en diverse horecagelegenheden liggen op loop- of fietsafstand. Binnen 5 minuten zit u tevens op de snelweg naar zowel Amsterdam als Utrecht.

Karakteristieke entree met trapopgang naar de bovengelegen appartementen.

1e Verdieping:
Entree/hal met toegang tot de woonkamer. De hal heeft een laminaatvloer die doorloopt in de diverse vertrekken. De doorzonwoonkamer heeft vrij uitzicht aan de voorzijde waar men tevens een knusse zithoek kan maken. Aan de achterzijde bevindt zich de open keuken met modern keukenblok voorzien van diverse inbouwapparatuur o.a. vaatwasser, combi-magnetron, afzuigkap en 4-pitsgasfornuis. Vanuit de keuken is er toegang tot het balkon, waar men heerlijk kan zitten. Middels een vaste interne trap is er toegang tot de slaapverdieping.

Halve 3e verdieping:
Overloop met toegang tot de diverse ruimtes. De "master bedroom" is ruim van opzet en heeft een Pax-kast voor de garderobe. Vanuit deze kamer is er toegang tot het balkon middels openslaande deuren. Het balkon ligt over de volledige breedte van de woning en is voorzien van houten vlonders. De 2e kamer kan worden gebruikt als slaap/ studeerkamer en heeft ook toegang tot het balkon. Riante badkamer met ligbad en wastafel. Onder de wastafel bevindt zich de aansluiting voor de wasmachine die handig is weggewerkt. Er is een 2e toilet op deze verdieping.

Bijzonderheden:
-De VVE is actief, de bijdrage is € 56,25 per maand
-Verwarming en warm water middels cv ketel (2005)
-Het appartement is voorzien van dubbel glas
-Het appartement is gelegen op eigen grond
-Er zijn diverse originele details aanwezig zoals glas in lood en paneeldeuren

Oplevering:
-In overleg

Kenmerken divider image

Overdracht
Vraagprijs:
€ 265.000 kosten koper
Aanvaarding:
In overleg
Bouw
Soort object:
Appartement
Type object:
Bovenwoning
Bouwjaar:
1933
Oppervlakten en inhoud
Woonoppervlakte:
77m²
Inhoud:
250m³
Gebouwgebonden buitenruimte:
8
Indeling
Aantal kamers:
3
Energie
Isolatie:
Dubbel glas
Klimatisering:
CV-ketel
Warm water:
CV-ketel
CV-ketel :
Gas gestookt combiketel uit 2005, eigendom
Buitenruimte
Ligging:
In woonwijk
Parkeergelegenheid
Type parkeergelegenheid:
Openbaar parkeren, Parkeervergunningen

Locatie divider image

Contact divider image